Psychologia Związki

Czy warto szukać miłości?

Złapałem emisję historii miłosnej o bratniej duszy w wiadomościach o parze w wieku 90 lat świętującej swoją miłość. Chociaż poznali się i zaręczyli na początku lat 20-tych, życie obrało zły obrót, rozstali się i połączyli ponownie po 55 latach. To nie jest zwykła historia, ponieważ przez te wszystkie lata żadne z nich nie było daleko od siebie, mimo że każde z nich wyszło za mąż i miało własne rodziny. Codziennie myśleli o sobie nawzajem. Ich miłosna obsesja była tak silna, że kobieta skontaktowała się z bratnią duszą, gdy dowiedziała się, że jego żona zmarła. A kiedy jej mąż zmarł zaledwie kilka miesięcy później, jej bratnia dusza czekała długie 15 minut, aby się z nią skontaktować. Teraz w każdą sobotę wieczorem tańczą w tańcu towarzyskim.

Co dalej z Twoim życiem miłosnym? Dowiedz się tego dzięki psychicznemu odczytowi miłosnemu.

Obsesja bratniej duszy nie zawsze ma szczęśliwe zakończenie. Częściej niż nie, koniec związku oznacza, że rozdział został zamknięty i nadszedł czas, aby puścić i napisać nowy rozdział z kimś innym, bez oczekiwania ponownego spotkania duszy. Ale puszczanie wspomnień o romansie, zapachu ich, połączenia duszy, które czułeś, jak on lub ona sprawiła, że czujesz, i marzenia o dwóch z was będących razem na zawsze może nie być łatwe, gdy twoje serce boli i twoja dusza woła o więcej z nich. Możesz znaleźć swoje noce i dni wypełnione myślami o nich, uczucia pustki i tęsknoty, aby odzyskać coś z tego, co straciłeś. Kiedy te uczucia utrzymują się dłużej niż 7 miesięcy po rozpadzie, powodując niepokój, niepokój, a nawet depresję, nadszedł czas, aby rozpoznać swoją obsesję.

Zawsze jesteś w moim umyśle

Kiedy myśli o „jak to było kiedyś” utrzymują się, stając się godzinnym zdarzeniem, może być trudno skupić się na czymkolwiek innym. Analogicznie do przejścia na dietę i myślenia o jedzeniu 24 godziny na dobę, nieustanna mentalna preoccupation z kimś innym tylko zwiększa pangs głodu dla ich miłości. W tym przypadku umysł jest demonem, który musi zostać pokonany lub zawrzeć pokój, jeśli obsesja ma ustąpić miejsca akceptacji. Powszechne zalecenie kontrolowania swoich myśli poprzez przesunięcie uwagi (zastąpienie jednej myśli inną przyjemną myślą) prawdopodobnie spowoduje tylko walkę pomiędzy dwoma myślami dając początek dwugłowemu demonowi. Usunięcie bratniej duszy z umysłu i wizualizacja jej w sercu, otoczonej miłością i światłem, podniesie was oboje dzięki mocy miłości. Inteligencja serca przyniesie ci pokój, uzdrowienie i akceptację. W odpowiednim czasie, mentalne obrazy będą blaknąć.

Nie mogę pozbyć się uczucia, że to moja wina

Smutek i żal mogą przytłoczyć serce. Możesz nie być w stanie strząsnąć uczucia żalu za rzeczy, których nie powiedziałeś lub nie zrobiłeś, a które w twoim mniemaniu mogły uratować związek. Powtarzająca się mowa o sobie, poprzedzona słowami „gdyby tylko”, jest równoznaczna z biciem się, samoukaraniem, które powoduje wiele smutku i niepotrzebnego bólu. Twoje serce będzie obciążone, dopóki nie wybaczysz sobie i nie pójdziesz dalej. Oczyszczanie serca z emocjonalnego przeciążenia za pomocą modlitw o przebaczenie uwolni cię, byś mógł ponownie pokochać siebie.

Jakie jest Twoje doświadczenie? Keen Polls by PollDaddy

Jakiej obsesyjnej cechy doświadczyłeś po zerwaniu z bratnią duszą? ankieta online

Marzenie o tobie

Podświadoma obsesja, pojawiająca się w snach o was dwojgu, może być równie niepokojąca jak ciągłe sny dzienne. Sny o ponownych spotkaniach godzących problemy w związku są powszechne nawet wiele lat po rozstaniu. Dreamers raport widząc siebie w ramionach kochanka ponownie, na randki gry, na ołtarzu coraz żonaty lub obudzony przez ich soulmate wzywając do nich. Kiedy te sny utrzymują się, stając się prawie nocnym zdarzeniem, może to sygnalizować, że psychiczne więzi i nierozwiązane uczucia ciągną cię razem w eter. Sny o szczęśliwych zakończeniach, gdzie nie ma dowodów w prawdziwym życiu, że możliwość ta kiedykolwiek się wydarzy, mogą tworzyć niepokój i niepokój. Niektórzy uważają te sny za bardzo realną obietnicę, proroctwo, że w przyszłości ich bratnia dusza wróci do ich życia. Ale faktem jest, że tylko jeden na tysiąc takich snów okazuje się proroczy.

Kiedy słyszę naszą piosenkę w radiu, rozpadam się

Dla niektórych każda piosenka miłosna została napisana dla nich. Często przypomina o dobrych czasach i miłości, którą się dzieliliście, piosenka może być silnym wyzwalaczem emocjonalnym, powodującym, że zaczynasz łzawić i powracać do magazynu wspomnień o czasach, które dzieliłeś ze swoją bratnią duszą. Może się wydawać, że fale radiowe spiskują przeciwko tobie, uniemożliwiając ci odejście. Spiskowiec, jednakże, może być twoją własną podświadomą twórczą inteligencją tworzącą playlistę mającą na celu zmuszenie cię do zobaczenia, jak głęboko jesteś przywiązany, wspominając siłę miłosnej więzi i nierozwiązane uczucia, których jeszcze nie dotknąłeś. Wylanie kilku łez może być właśnie tym uwolnieniem, którego potrzebujesz w tym momencie, aby oczyścić swoje serce z ukrytego bólu. „Nasza piosenka miłosna” synchronizacja może również sugerować, że twoja bratnia dusza myśli o tobie przy tych okazjach.