Odżywianie

Dieta niskokaloryczna

Wszyscy wiemy, że diety są trudne. Ale ta dieta jest stosunkowo łatwa, zwłaszcza jeśli jesteś wielkim zjadaczem. Jeśli musisz szybko schudnąć i potrzebujesz planu żywieniowego, który jest bardziej stylem życia, a mniej dietetyczną modą, natknąłeś się na właściwy plan żywieniowy dla ciebie!

Nie ma co ukrywać…ten plan jest dla DUŻYCH zjadaczy. Jeśli potrzebujesz dużego posiłku w nocy, ale nadal musisz schudnąć, czytaj dalej.

Uwaga: wielu będzie krytykować ten plan, ponieważ zakłada on jedzenie dużego posiłku w nocy. Podczas gdy ich krytyka może mieć pewne uzasadnienie, utrata wagi jest nadal o znalezienie planu, który działa dla Ciebie. Jeśli nie udało Ci się schudnąć wcześniej z powodu nocnych zachcianek, to uznaj tę dietę za konieczność, a nie opcję. Lepiej jest schudnąć na własnych warunkach, a następnie formować swój plan utraty tłuszczu do potrzeb krytyków.

Większość osób, które tracą na wadze mają jedną rzecz wspólną: opracowali plan, który pracował dla nich. Nie poszli za modą. Jeśli ten plan brzmi jak to będzie pracować dla Ciebie, wielki! Jeśli nienawidzisz jeść duże w nocy, są lepsze sposoby, aby stracić tłuszcz.

Dla tych, którzy są wielkimi nocnymi zjadaczami, pamiętaj, że kiedy ta „dieta” się skończy, możesz dodać więcej dziennego białka i zdrowych przekąsek, a to nadal pozostaje stylem życia.

Faza postu

W ciągu dnia będziesz jeść bardzo mało. Spróbuj ograniczyć swoje ogólne spożycie żywności do 300 kalorii. Jedz tylko pokarmy białkowe oraz niskoglikemiczne owoce i warzywa, takie jak truskawki i pomidory. Dobre wybory żywnościowe obejmują ser sznurkowy, migdały, sok pomidorowy, tuńczyk i kurczak, itp.

Na powierzchni może się wydawać, że będziesz słaby podczas etapu postu. Jest to dalekie od prawdy. W rzeczywistości zaczniesz czuć się lepiej i bardziej energicznie. Dając szansę na „odpoczynek” od ciągłego trawienia, twoje ciało odpowie w pozytywny sposób.

Czas karmienia

Czas nocy to czas jedzenia! Jedz instynktownie, zdrowo, a przede wszystkim… jedz dużo! Staraj się ograniczyć ilość kalorii spożywanych w nocy do 2000-2200. Upewnij się, że dostajesz co najmniej 60-70 gramów białka i w razie potrzeby uzupełnij swoją dietę napojem z białkiem w proszku. Jedz dużo warzyw i/lub dużą sałatkę. To dobry pomysł, aby najpierw zjeść swoje zieleniny.

Chcesz mieć pewność, że jesz wystarczająco dużo, aby zaspokoić swój duży apetyt. Under-eating w nocy będzie po prostu umieścić swój mózg i ciało do mentalności diety, i może prowadzić do pragnień i chęć oszukać.

Jedzenie w ten sposób zmniejszy zachcianki i pozwoli Ci spać lepiej. Nigdy więcej chodzenia do łóżka głodny.

Po diecie

Więc co się dzieje, gdy dieta jest ponad, a ty straciłeś wagę? Dodajesz więcej zdrowych białek i żywności do codziennego jedzenia, i nadal jeść duże w nocy. Przyznać, to nie jest klasyczny kulturystyki stylu diety, ale jest to ogromny sposób dla bardzo otyłych osób do cięcia wagi i odzyskać zdrowie.