Odżywianie Siłownia

Dobre źródła białka

Dobre źródła białka

Jajka – Wielki tata wszystkich pokarmów. Lubię mieć 1 całe jajko na każde 3 białka. Więc śniadanie może zawierać 6 białek i 2 całe jajka.

Płynne białka jaj – To po prostu czyste białka jaj. Jest to wygodniejsze niż rozbijanie wszystkich jaj i wyrzucanie żółtka, ale kosztuje trochę więcej.

Chudy Chicken Breast lub Cutlets – Lean niedrogie wysokiej jakości białka, Staple każdej diety.

Chudy mielony indyk – Chude wysokiej jakości białko. Nieco droższy niż pierś z kurczaka.

Top Round Steak – Chudy kawałek mięsa. Ma więcej tłuszczu niż kurczak, ale jest świetnym źródłem mięsa. Zdecydowanie coś, co chcesz mieć poza sezonem i może być spożywane podczas diety z umiarem.

Filet Mignon – Smaczne chude kawałki mięsa. Drogie, ale warto raz na jakiś czas.

Buffalo – Chude czerwone mięso, bardzo smaczne, ale super drogie. Give it a try.

Founder – Niedroga chuda ryba.

Dorsz – Niedroga chuda ryba.

Pollack – Chuda ryba.

Dziki łosoś – Zdrowa, tłusta ryba. Mam mojego łososia dzikiego, ponieważ jakość jest o wiele lepsza, ale to powoduje wyższy koszt.

Tuńczyk w puszce – Chuda, niedroga ryba. Jeśli martwisz się o swój sód, możesz chcieć zmniejszyć to. Upewnij się, że masz jeden w wodzie nie oleju.

Turkey Bacon – Chudszy niż zwykły bekon, nie coś, co mam cały czas, ale jestem miłośnikiem bekonu, więc dodanie go do mojego śniadania poza sezonem jest czymś, co lubię.

Lean Ground Beef – Upewnij się, że masz coś, co jest co najmniej 90% chude. To może być świetne źródło białka poza sezonem.

Cottage Cheese – Wolno trawiąca się forma białka. Świetne do posiadania, gdy trzeba iść długo między posiłkami, a także doskonałe do posiadania przed snem.

Pork Tenderloin – Niedrogie chude białko.

Wild Sea Bass – Chude wysokiej jakości białko. Drogi dodatek.

Wild Swordfish – Chude wysokiej jakości białko. Drogie.

Źródła białka, od których powinieneś się trzymać z daleka

Kurczak bez skóry – Skóra dodaje tylko dodatkowy tłuszcz, którego nie potrzebujesz.

Kurczak panierowany – bułka tarta dodaje węglowodanów prostych, których nie potrzebujesz.

Mięso z delikatesów – wyprodukowane z użyciem zbyt wielu substancji chemicznych. Niska jakość mięsa.

Bacon – Zbyt tłuste, ale tak smaczne, kocham to jedzenie, ale nie jest to najlepsze dla Ciebie.

Ryby hodowlane – Mają więcej czynników powodujących raka, mniej omega 3 niż dzikie ryby, ostatnie badania pokazują, że tłuszcz ryb hodowlanych jest bardzo niezdrowy.

Fatty Ground Beef – Każda mielona wołowina, która jest poniżej 85% jest dla mnie zbyt tłusta. Tak, robią smaczne burgery lub kulki mięsne, ale ta ilość tłuszczu jest po prostu zbyt wysoka, aby mieć ją regularnie.

Fatty Cuts of Red Meat – Wystarczy spojrzeć na steki, jeśli na zewnątrz steku ma trochę tłuszczu na nim, ale ciało steku jest cały czerwony niż to jest w porządku. Wszystko, co musisz zrobić z tych steków jest wyciąć tłuszcz z krawędzi. Jeśli ciało steku jest riddle z białym tłuszczu jesteś coraz niskiej jakości wysoce tłuste steki, które mogą smakować dobrze, ale nie będzie dobre dla Ciebie.