Związki

Jak poradzić sobie z rozstaniem?

Jestem tutaj, aby powiedzieć ci, że – Tak, możesz przetrwać rozstanie i przejść do zdrowszego związku! Oczywiście nie jest to łatwe. Nie ma nic łatwego w uwalnianiu tego, co miałeś nadzieję, że będzie związkiem twojego życia, mimo że to ty wykonywałeś całą pracę, planowałeś i marzyłeś o przyszłości.

Co jest dalej z twoim życiem miłosnym? Dowiedz się z psychicznego czytania miłości.

Kiedy puszczasz związek, który przynosi negatywne energie, zamieszanie i ból serca, otwierasz drzwi dla czegoś lepszego. To wszystko.

Wielu moich rozmówców mówi mi: „Nie mogę pozwolić, aby to poszło”. Jest ogromna różnica między „nie mogę” a „nie chcę”. Wyzwól się, podejmując następujące 10 kroków:

1. Wyrzuć zdjęcia lub usuń je ze swojego komputera.

2. Bądź wdzięczna za doświadczenie / związek – teraz wiesz, czego nie chcesz.

3. Nie obijaj się – to nie Twoja wina, że związek nie wypalił.

4. Wiedz, że nie jesteś w stanie naprawić swojego partnera. Poczucie porażki często towarzyszy rozpadowi związku. To nie jest „porażka” – po prostu nie udało się.

5. Twój ex nie zamierza się zmienić. Postawy mogą się zmienić, ale fundamentalna osobowość kogoś nie zmienia się.

6. Przestań mówić: „Gdyby tylko …”. Zapomnij o „gdyby tylko” i zaakceptuj, że jest tak, jak jest. Nie porównuj swojego związku do przyszłego lub potencjalnego związku.

7. Żyj w teraźniejszości. Dzisiejszy dzień jest darem – dlatego nazywa się „teraźniejszością”.

8. Przestań mieć pretensje do czasu, który „zmarnowałeś” – po prostu nie uzyskałeś pełnego zwrotu ze swojej emocjonalnej inwestycji.

9. Nie powtarzaj w myślach wszystkich rzeczy, które były złe w związku, i nie rozwodź się nad tym, co było dobre. Rozpadł się z jakiegoś powodu – nie był zrównoważony. Włożyłeś w to więcej wysiłku niż twój kolega … i to nie zadziałało.

10. Wiedz, że ktoś inny się pojawi. Nie jesteś przeznaczony do bycia samotnym. Wypełnij swoją duszę rzeczami, które sprawiają, że jesteś szczęśliwy, a będziesz świecić od wewnątrz.

Nie jesteś sam. Jest wielu innych, którzy doświadczyli bólu serca rozpadu i przeżyli. Nie tylko możesz to przetrwać, ale możesz się rozwijać i być łaskawym z powodu tego doświadczenia. Zamień swój smutek na łaskę – i presto! – Wszechświat podrzuci przed tobą Pana Prawego. Możliwości są wszędzie; będziesz w stanie je dostrzec, gdy tylko ciemna chmura pozostałości po poprzednim związku oczyści się. Dalej – możesz to zrobić!