Ezoteryka

Rzucanie uroku miłosnego

Co będzie Ci potrzebne: Twoje zdjęcie (najlepsze zdjęcie, jakie posiadasz. Jeśli nie masz żadnego satysfakcjonującego, idź do profesjonalisty, aby je zrobił), puchar, woda, miód, chili w proszku, zielone i ciemnoniebieskie świece, zapalniczka.

Najlepszym czasem na przeprowadzenie rytuału jest okres woskowania półksiężyca, najlepiej w piątek lub niedzielę.

Rozpocznij rytuał miłosny od rzucenia magicznego kręgu i oczyszczenia przestrzeni rytuału (możesz to zrobić przez modlitwę lub silną wizualizację światła wokół siebie). Zapal zieloną świecę i powiedz: „Moce miłości, proszę, przyjdźcie do mnie i obudźcie się przeze mnie!”. Możesz pomodlić się do jakiegoś bóstwa miłości, z którym czujesz się związany, np. do Marii Magdaleny, Wenus lub Erzulie.

Zapal ciemnoniebieską świecę i powiedz: „Moce we mnie, moje moce przyciągania, obudźcie się!”. Napełnij puchar wodą i powiedz: „Gdy woda w pucharku wznosi się, wzrasta moja moc przyciągania”. Do wody wrzuć miód i chili w proszku, które symbolizują słodycz i ogień mocy bycia atrakcyjnym.

Uważnie obejrzyj swoje zdjęcie. Spójrz na tę twarz tak, jakby to był ktoś inny. Obserwuj, jak atrakcyjna i miła jest ta osoba, postaraj się znaleźć na tym zdjęciu jak najwięcej atrakcyjnych rzeczy, marz i dodawaj kolejne, kim chcesz się stać. Wizualizuj sobie, że wchodzisz do pokoju. Możesz słyszeć szepty, jak inni mówią o Tobie, jak dobrze dziś wyglądasz itd. Wizja musi być bardzo żywa, zawierać obrazy, dźwięki, zapachy i uczucia. Kiedy skończysz, napisz na fotografii wszystkie atrakcyjne rzeczy o sobie w następujący sposób: Jestem atrakcyjny, jestem pogodny, mam piękny uśmiech itp. Bardzo ważną rzeczą jest określenie, jakiego rodzaju partnerów chciałbyś przyciągnąć. Bycie atrakcyjną dla wszystkich oznacza, że niektórzy mężczyźni będą Ci przeszkadzać, niektórzy mogą nawet próbować dostać to, czego chcą siłą!!! Dlatego uważaj, czego pragniesz. Jeśli chcesz być atrakcyjny dla jednej konkretnej osoby, zaznacz to w swoim rytuale!

Trzymaj puchar przez cały czas w rękach. Kiedy twoja wizualizacja zostanie utrwalona w umyśle, wdychaj ją do kielicha. Bądź świadomy, jak woda jest pełna energii przyciągania. Wypij ją. Następnie zakończ rytuał. Połóż obrazek koło łóżka i oglądaj go codziennie wieczorem przed snem i codziennie rano. W dniu pełni księżyca spal wszystko (w bezpieczny sposób), a popiół niech uniesie się w powietrze, aby Twoje życzenie mogło się zamanifestować.