Ezoteryka

Silna magia miłosna

Co będzie potrzebne: klejnot (może to być ten, który lubisz często nosić, albo nowy, tylko na potrzeby tego zaklęcia, najlepiej srebrny lub złoty), zielona świeca, coś ostrego (paznokieć), zapalniczka, ofiara dla bogini Wenus.

Najlepszym czasem na przeprowadzenie rytuału jest okres woskowania księżyca, zaleca się przepracowanie większej liczby dni do pełni, najlepiej w piątek lub niedzielę.

Rozpocznij rytuał od rzucenia magicznego kręgu i oczyszczenia przestrzeni rytualnej (możesz to zrobić przez modlitwę lub silną wizualizację światła wokół siebie). Wezwij 4 archaniołów czterech żywiołów, aby przybyli na rytuał. Rafaela dla dobrej komunikacji w Twoim związku, Michała dla pasji, Gabriela dla głębokiego rezonansu i emocji oraz Uriela dla stabilności i wytrwałości.

Na zielonej świecy narysuj paznokciem symbol Wenus i swoje imię. Zapal zieloną świecę i powiedz: „Wenus, moc miłości, proszę, przyjdź na ten rytuał!”.

Następnie weź do rąk klejnot i silnie wizualizuj, jak najbardziej atrakcyjne atrybuty ciebie (zarówno fizyczne, jak i duchowe, jeden po drugim) wchodzą do klejnotu i sprawiają, że błyszczy. Następnie poproś archaniołów, aby naładowali twój amulet cechami czterech żywiołów. Poproś Wenus, aby sprawiła, że będziesz błyszczeć i przyciągniesz najlepszego partnera.

Kiedy poczujesz, że to wystarczy, połóż klejnot pod zieloną świecą. Pomedytuj i podziękuj Wenus oraz archaniołom za pomoc. Następnie zakończ rytuał i rozwiąż krąg. Możesz powtórzyć rytuał więcej razy, a ostatni rytuał przeprowadzić w dniu pełni księżyca. Wtedy możesz złożyć ofiarę dla Bogini na rzecz przyrody.