Psychologia Związki

Zazdrość

Zazdrość może być destrukcyjną siłą w związku. Nie można oczekiwać, że dwie osoby same wypełnią każdą inną potrzebę, a większość związków musi radzić sobie z byłymi, przyjaciółmi na całe życie i kolegami z pracy. Ale czasami zazdrość pojawi się z powodu tych stojących relacji, które znaczą tak wiele dla twojego kochanka i wydają się przychodzić między wami dwoma.

Bycie zazdrosnym o ludzi, którzy wydają się bliżsi twojemu partnerowi w niektórych aspektach niż ty, lub którzy dzielą się z nim historią, której ty nie możesz, jest naturalne. Staje się to problemem, gdy twoje obawy i wątpliwości zagrażają relacji, którą masz z nim. Po pierwsze, powinieneś spróbować zakomunikować te uczucia swojemu partnerowi. Wybierz czas, kiedy oboje możecie być spokojni i racjonalni w tej sprawie. Pamiętaj, że to, co mówisz, to brak zaufania do partnera – przynajmniej istnieje szansa, że tak to odbierze.

Poznaj te inne osoby, z którymi jest blisko, abyś mogła poczuć się spokojna o ich rolę w jego życiu. Jeśli to zbyt trudne, to po prostu poznaj ich i cel, któremu służą. Koleżanka z pracy będzie mniej groźna, gdy całkowicie zrozumiesz, że ona i twój partner są zaangażowani we wspólny ważny projekt i że ma również swoje własne życie poza pracą. Jeśli gra w golfa z bliskimi przyjaciółmi, a ty nie znosisz tej gry, uznaj, że potrzebuje on trochę czasu na realizację własnych zainteresowań z ludźmi, którzy podzielają jego miłość do gry.

Utrzymuj własną sieć przyjaciół i kolegów z pracy. Czasami związek miłosny zyskuje zbyt duże znaczenie w twoim życiu i zaniedbujesz osobę, którą byłaś zanim poznałaś swojego partnera. Zorganizuj kilka babskich wieczorów ze starymi przyjaciółmi lub idź na zakupy ze swoimi kumplami, kiedy on gra w golfa. Zrównoważ swoje relacje z własnymi osobistymi potrzebami i pozwól mu zrobić to samo; wtedy lepiej zrozumiesz, dlaczego musi utrzymywać kontakt ze starymi przyjaciółmi. Ale jeżeli żaden z ten pracuje, ty wciąż potrzebujesz zapewnienie o sile twój związek, i ty znajdujesz je trudny komunikować z twój partnerem o uczuciach które kłopoczą ciebie, ja jest czas dzwonić psychic przed twój zazdrością wrecks twój życie. Psychic może działać jako doradca, przewodnik i duchowy zasób, kiedy potrzebujesz go najbardziej.

Psychika, która używa astrologii może zbadać wykresy ciebie i twojego partnera i dowiedzieć się, czy naprawdę masz powód do zazdrości. Może również pomóc ci zrozumieć, dlaczego jesteś zazdrosnym typem i zapewnić cię, że nie jesteś szaloną osobą, tylko kimś skłonnym do bycia zaborczym lub zazdrosnym. Ona może pomóc ci zrozumieć siebie i jak kontrolować swoją zazdrość.

Znakiem astrologicznym najbardziej związanym z zaborczością i zazdrością jest Skorpion. Uczucia w tym znaku biegną głęboko i nie są często łatwe do wyrażenia. Astrolog sprawdzi, czy masz jakieś planety w znaku Skorpiona, zwłaszcza Księżyc lub Wenus. Księżyc w Skorpionie daje głęboko zaborczą emocjonalną naturę, a twoje poczucie emocjonalnego bezpieczeństwa będzie się czuło zagrożone przez jakiekolwiek emocjonalne więzi, które twój partner ma gdzie indziej.

Ktoś z Księżycem w Skorpionie w swoim wykresie astrologicznym jest szczególnie zagrożony przez byłych, ponieważ ci ludzie dzielą się historią z twoim partnerem, której ty nie masz. Stare zdjęcia, wspomnienia i pamiątki z poprzedniego związku będą czuły się zagrożone, ponieważ ex pozostaje namacalną siłą w jego życiu. Księżyc w Skorpionie będzie dyktował preferencje, aby te rzeczy nie były eksponowane. Podobne uczucia pojawią się w przypadku dawnych przyjaciół – zwłaszcza kobiet – i bliskich kolegów z pracy. Znalezienie miłości nie jest łatwe dla osoby z Księżycem w Skorpionie, ponieważ nikt nie przychodzi bez bagażu. Taka zazdrość może być trudna do zakomunikowania i jeszcze trudniejsza do życia, ale psychika może poprowadzić cię w radzeniu sobie z tymi uczuciami.